Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut


Każda osoba, która choć raz w całym swoim życiu miała styczność z bankami z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.
zobacz tutaj
W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te podstawowe terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, jaka została stworzona przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki tak by strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której dostęp mają tylko i wyłącznie banki. Trafiają do niej informacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy ustalonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zyskujemy za konkretne czynności.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie uzyskać bez oceny danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swych zadłużeń i dość często mają pokaźne opóźnienia. Wypada tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.