Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tej chwili w naszym własnym kraju stopień bezrobocia plasuje się niestety na względnie znacznym poziomie (aktualnie jest to w przybliżeniu 12 proc.). Niełatwo mówić o rzetelności statystyk pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie jednostek nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie uzyskują zarobków a z 2-giej nie są w stanie zaciągnąć żadnego kredytu posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług pieniężnych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
prywatne pozyczki hipoteczne
Jest to na pewno miła wiadomość dla każdej osoby, która to nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe koszty np. konieczność naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny wariant kredytu a któregoż otrzymanie łączy się z szeregiem wymogów które to pozostaje spełnić. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. zł dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o kredyt).
http://www.nexopia.com
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.